En İyi Kitap Siteleri

Eniyiveucuz tarafından tarihinde yayınlandı

Bizler için çok faydalı ve yararlı ve mutlaka alışkanlık kazanmamız gereken hobilerden biri kitap okumaktır. Günümüzde istediğiniz kategoride istediğiniz yazarın kitaplarını rahat ve güvenli bir şekilde internet üzerinden sipariş verebilir veya online (çevrimiçi) sitelerden okuya bilirsiniz. Bu yazımızda sizler için türkçe ve ingilizce en iyi kitap siteleri inceledik ve sizler için bir araya getirdik.

Türkçe En İyi Kitap Siteleri

Siz değerli okucular için bir çok en iyi kitap siteleri inceleyerek ve siteler hakkında kısa bilgiler verdik; Kitap çeşitliliği, Stokta bulunma, Hızlı ve Güvenilir, Uygun fiyat sunan, Sık sık indirim kampanyaları teklif eden birçok siteyi listemize ekledik.

Kitapyurdu.com

Kitapyurdu.com

Kitapyurdu.com

En çok tercih edilen online kitap sitelerinden biri olan ve sık sık indirim kampanyaları yapan, istediğiniz her kategoride kitaplar bulabileceğiniz (200,000+ üzerinde kitap bulunmaktadır), stok problemi olmayan hızlı ve güvenilir (SSL Sertifikası var) bir kitap satın alma sitesidir.

SİTEYİ İNCELE


Idefix.com

Idefix.com

Idefix.com

Kitap setleri konusunda yaptığı indirimler ile dikkatimizi çeken sitelerden biri de idefix’tir. Geniş kitap yeplazesi bulunan ve aradığınız kitapları rahatlıkla bulabileceğiniz güvenilir kitap satın alma sitesidir. Doğus Grubuna ait olan ve kullanıcı dostu ara yüzü ile sitede gezinme kolaydır.

SİTEYİ İNCELE


BKMKitap.com

Bkmkitap.com

Bkmkitap.com

Geniş ürün yelpazesi ve hızlı kargo, uygun fiyat avantajları bulunan kitap satın alma sitesidir. Kullanıcı dostu arayüzü ile sitede gezinirken kullanıcıyı yormayan ve sık sık indirimler yapan kitapçıdır.

SİTEYİ İNCELE


D&R

d&r.com.tr

d&r.com.tr

Geniş kitap seçenekleri bulunan ama stok sıkıntısı yaşayan kitap satın alma sitesidir. Kitap fiyatları konusunda diğer kitap satın alma sitelerine göre biraz pahalıdır. Popüler bir sitedir, kullanıcı dostu tasarımı, güvenilir sitedir.

SİTEYİ İNCELE


Kitapseç.com

Kitapseç.com

Kitapseç.com

Özellikle öğrenciyseniz ve kamu sınavlarına hazılanırken tercih ede bileceğiniz bir kitap satın alma sitesidir. Kpss, , Yds, Ygs, Dgs ve test kitaplarını uygun fiyata bulabilirsiniz.

SİTEYİ İNCELE


Nadirkitap.com

Nadirkitap.com

Nadirkitap.com

Diğer kitap sitelerinde bulunmayan, yayından kalkan ve yeniden basımı yapılmayan kitapları bulabileceğiniz bir site. Yeni ve kullanılmış kitaplarında satıldığı fiyatların bazen uygun bazen ise pahalı olduğu bir sitedir.

SİTEYİ İNCELE


Ucuzkitapal.com

Ucuzkitapal.com

Ucuzkitapal.com

Piyasada satılmayan kitapları çok ucuza bulabileceğiniz online kitap satın alma sitesdir. Siteyi sabırlı bir şekilde araştırarak diğer sitelerde pahalı olarak satılan kitapları uygun fiyata bulabilirsiniz ama çok geniş kitap yelpazesi yoktur.

SİTEYİ İNCELE


Babil.com

Babil.com

Babil.com

Fiyat konusunda ucuz kitap bulabileceğiniz az ürünü var ama kırtasiye alışverişi için güzel bir çevrimiçi alışveriş yapabileceğiniz bir sitedir. Güzel web tasarımı ve hızlı açılan sayfaları ile iyi bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

SİTEYİ İNCELE


1000Kitap.com

1000Kitap.com

1000Kitap.com

Kitap severler için muhteşem sitelerden biri 1000kitap.com’dur. Okuduğunuz kitaplar hakkından inceleme yazabileceğiniz ve kitapdan alıntılar paylaşarak diğer okuyuclar ile etkileşimde bulunmak için ideal sitedir. Ayrıca herhangi bir kitabı okumak için tereddüt içindeyseniz okuycuların kitap hakkından fikilerini okuyarak kesin bir karar vermenize yardımcı olacak sitedir.

SİTEYİ İNCELE

İngilizce En İyi Kitap Siteleri

İnternet, ihtiyaç duyduğumuz cevapları veya öğeleri bulmak için mükemmel bir araçtır. Çevrimiçi mağazalardan temin edilebilen ürünlerin büyük bir çoğunluğuyla, kitaplar, filmler, oyunlar veya sesli kitaplar da dahil olmak üzere, istek listenizde bulunan herhangi bir şeyi almak için evden ayrılmak zorunda değilsiniz.

Aşağıda listelenen siteler, çevrimiçi kitap okuyabileceğiniz ingilizce en iyi kitap siteleridir.

Project Gutenberg

Project gutenberg

Project gutenberg

İngilizcesi iyi olanlar için muhteşem sitelerden biridir. Project Gutenberg 60.000’den fazla ücretsiz e-Kitap kütüphanesidir. Ücretsiz epub ve Kindle e-Kitaplar arasından seçim yaparak isterseniz indirin veya çevrimiçi okuyun.

SİTEYİ İNCELE


BookBub

Bookbub.com

Bookbub.com

E-Kitap siteleri içinde yeni ve taze içerik üretmek için en iyi bilinen BookBub, sadece bir hesap oluşturarak, ücresiz binlerce e-Kitaba erişin. BookBub, kullanıcıya günlük olarak harika kitap önerileri içeren bir posta gönderir. Ayrıca, tercih ettiğiniz e-Kitaplarda indirimler yapmayı unutmaz. Site dili ingilizcedir.

SİTEYİ İNCELE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En İyi Kişisel Gelişim Kitapları


Wattpad

Wattpad

Wattpad

Dünyada en popüler eKitap okuma platformundan biri Wattpad’tir. Hevesli okuyucular ve yazarlardan oluşan bir topluluktur, Romantik, Klasikler, Mizah, Kurgu, Şiir ve daha fazlası gibi türlere dayalı, kullanıcı tarafından oluşturulmuş yeni hikayeler vardır. Hem türkçe hem de ingilizce hikayeleler, kitaplar bulabilirsiniz.

SİTEYİ İNCELE


Open Library

Open library

Open library

Adından da anlaşıldığı gibi, Açık Kütüphanedir, dijital kitaplık sunar. Fanteziden Tarihe ve Sanata kadar burada okuyabileceğiniz materyaller bulacakbilirsiniz.

SİTEYİ İNCELE

Kategoriler: Kitaplar

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir